2021. gada 6. janv.

Paldies, Lasītāj!

 Tas garais, 2020., gads iet uz beigām. Nākošo visi gaida ar cerībām, ka būs labāk. Nevajadzēs baidīties no vīrusiem, no cilvēkiem, kas nāk bez maskas. Šogad bija vairāk laika palikt vienatnē ar sevi, savām domām.

 Drūmajā laikā vislabākā nodarbe ir lasīšana, arī domas līdzi skrien lasāmvielai, rodas pārdzīvojumi par grāmatas varoņiem. Var daudz minēt plusu lasīšanai, un tieši grāmatas lasīšanai. Par to es praktiski varu pārliecināties savā darbā ikdienā. Aulejas pagasta bibliotēkā ir pastāvīgie lasītāji, kuri regulāri nāk pēc grāmatām. Interesējas par jaunajām grāmatām, dalās iespaidos par izlasīto. Tas sagādā man gandarījumu un darbaprieku. Paldies, Jums, mani lasītāji!

Šogad visvairāk grāmatu izlasījis Vitālijs Dzalbs – 126, Ināra Stepiņa – 101, Leongina Umbraško – 79, Leontīne Dzalbe – 73. Paldies par aktīvu lasīšanu un bibliotēkas apmeklēšanu izsaku daudziem, kā, piemēram, Annai Dzalbei, Daigai Vigulei, Viktoram Matejam, Helēnai Jakovelei, Janīnai Umbraško, Jeļenai Vigulei. Protams, arī visiem pārējiem lasītājiem.

Gribu visiem novēlēt labu veselību, lasītprieku, optimismu un zinātkāri 2021.gadā.

“Aizraušanās ar lasīšanu- jaunībā baro, vecumā ielīksmo, laimi izdaiļo, nelaimē dod patvērumu un mierinājumu, mājās iepriecina, ārpus mājas netraucē…” Cicerons

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru