2012. gada 19. dec.

Ziemassvētku tirdziņš

Aulejas pagasta bibliotēka, sadarbībā ar Aulejas Tautas nama vadītāju Ināru Kučāni un Aulejas pagasta pārvaldes atbalstu, šogad rīkoja vietējo ražotāju Ziemassvētku tirdziņu 2012.g.14.dcembrī Aulejas tautas namā. Negaidīti lielā atsaucība un interese no cilvēku puses mūs iedrošināja arī turpmāk rīkot pirmssvētku tirdziņus. Kā izteicās tirdziņa apmeklētāji, "tas vajadzīgs, kaut satikties un apsveicināties, uzzināt, ko dara, ko spēj un izdomā attālā kaimiņiene, "nošpikot"kādu ideju".
Tautas nama vadītāja Ināra Kučāne visus tirdziņa apmeklētājus cienāja ar tēju un kafiju, radot atmosfēru vēl sirsnīgāku. Paldies, Ināra!
Ieinteresēti pircēji ātri izpirka piedāvāto: adītas čības, keramiku, sveces, medu, sierus, olas, rotas no pērlītēm kā dāvanas Ziemassvētkos, aveņu lakstus tējai,u.c. Pircēji un pārdevēji labprāt aizpildīja anketas, kurās visi izteica vēlēšanos tādus pasākumus rīkot biežāk.
Garšīgie sieri pie saimnieces Janīnas Dzalbes vilināja daudzus, kaut pagaršot, ko arī piedāvāja pārdevēji.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru

Suminām ILZI VOVKU!

 Jau otro reizi mūsu Ilze Vovka piedalās Jauno literātu konkursā" Pīterdīna Rogovkā", Rēzeknes novadā un ieņem godalgotu vietu. V...